Často kladené dotazy

Standardně je připojení realizováno do 5 pracovních dní dle vytíženosti techniků. Vhodný termín připojení s Vámi domluví dispečer.

Seznam obcí, kde poskytujeme internet naleznete zde. Pokud vás zajímá jakou technologií (bezdrátové, optické nebo metalické) připojení disponujeme na vaší adrese neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit s výběrem tarifu, kontaktujte nás, na základě Vašich požadavků, Vám tarif rádi doporučíme.

Máte-li zájem využít vlastní router, určitě to lze na základě konzultace s naším technikem. Pokud svůj router nemáte, technik Vám doporučí a nainstaluje router dle Vašich požadavků.

Pokud nejste spokojen se stávajícím poskytovatelem a rádi byste přešli k nám, podejte u něj výpověď a my Vám rádi připojení nainstalujeme. Pokud doložíte, že Vám předchozí poskytovatel naúčtoval výpovědní lhůtu nebo poplatek za předčasné ukončení, budeme Vám ztrátu kompenzovat nastavením až 3 měsíců internetu zdarma.

V případě, že jste stávající zákazník firmy Tlapnet, všechny potřebné informace naleznete v našem zákaznickém portálu.

Ano. U bezdrátových tarifů je tato možnost přímo definovaná v ceníku a je zákazníkům umožněna. V případě kabelových či optických tarifů toto neumožňujeme, protože to obecně není nutné. V případě, že máte zájem o symetrickou a nebo jinak sestavenou linku, neváhejte nás kontaktovat.

   Co jsou to balíčky PLUS a TURBO?

Videokonference, vzdálené připojení, stahování velkého objemu dat? Je toto vaše denní rutina? Nebo snad hrajete online hry s vašimi přáteli? Pokud je zkrátka rychlost internetového připojení vaší prioritou číslo jedna, máme pro vás řešení. Připravili jsme speciální rozšíření pro extrémně rychlé připojení, které se váže k tarifu MAX bezdrát s balíčkem PREMIUM, díky kterému vás datově náročné aktivity nezastaví.

Ve vybraných lokalitách vám nabízíme tyto 2 možnosti:
- PLUS – až 100 Mbit/s
- TURBO – až 300 Mbit/s

Pokud máte o některou z těchto služeb zájem, neváhejte nás kontaktovat - +420 606 606 035. Zjistíme vám, zda je tato služba dostupná ve vaší lokalitě a dořešíme s vámi detaily.


Představujeme Vám Tlapnet Internet

Maximální internet pro nás znamená, že dle použíté technologie získáváte maximální přenosovou rychlost. Doporučujeme využívat rozšíření v podobě standard a nebo prémium služeb, kdy můžete čerpat například zdarma servisní zásahy a mnoho dalších výhod.


Máte zájem o naše služby? Zavoláme Vám!