Konkrétní nabídka rychlostí a tarifů je vždy závislá na dostupnosti dané technologie v lokalitě. Pro více informací nás kontaktujte kdykoli na infolince 606 606 035.


   Často kladené dotazy

Standardně je připojení realizováno do 5 pracovních dní dle vytíženosti techniků. Vhodný termín připojení s Vámi domluví dispečer.

Seznam obcí, kde poskytujeme internet naleznete zde. Pokud vás zajímá jakou technologií (bezdrátové, optické nebo metalické) připojení disponujeme na vaší adrese neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit s výběrem tarifu, kontaktujte nás, na základě Vašich požadavků, Vám tarif rádi doporučíme.

Máte-li zájem využít vlastní router, určitě to lze na základě konzultace s naším technikem. Pokud svůj router nemáte, technik Vám doporučí a nainstaluje router dle Vašich požadavků.

Pokud nejste spokojen se stávajícím poskytovatelem a rádi byste přešli k nám, podejte u něj výpověď a my Vám rádi připojení nainstalujeme. Pokud potřebujete radu, kontaktujte naši infolinku.

V případě, že jste stávající zákazník firmy Tlapnet, všechny potřebné informace naleznete v našem zákaznickém portálu.

Ano. U bezdrátových tarifů je tato možnost přímo definovaná v ceníku a je zákazníkům umožněna. V případě kabelových či optických tarifů toto neumožňujeme, protože to obecně není nutné. V případě, že máte zájem o symetrickou a nebo jinak sestavenou linku, neváhejte nás kontaktovat.

Máte zájem o naše služby? Zavoláme Vám!