Často kladené dotazy

Přenos telefonního čísla je možný pro pevnou linku v rámci jednoho telefonního obvodu. Do naší sítě je tedy možné přenést pouze telefonní čísla z pevné linky, nikoliv čísla mobilních operátorů. Lze přenést pouze aktivní telefonní číslo (telefonní linka u opouštěného operátora nesmí být vypovězena ani ve výpovědní lhůtě). Přenos čísla za Vás kompletně vyřešíme my. Stačí pouze, když nám dáte v dané věci plnou moc. Samotný přenos provádíme ZDARMA, avšak společnosti, od kterých by bylo číslo převáděno mohou mít přenos zpoplatněn.

Ano, poskytujeme ZDARMA službu fax-to-mail, kdy Vám fax zaslaný na Vaše telefonní číslo dorazí ve formátu *.pdf do mailu. Příchozí faxy tedy fungují zpravidla spolehlivě. S odchozími faxy je to obecně problematické, protože VoIP protokol je primárně určen pro přenos hlasu. Faxy tedy lze odesílat, ale spolehlivost jejich doručení nelze zaručit.


Představujeme Vám Tlapnet Volám

Služba jak pro mobilní telefony, tak i náhradu pevné linky - volání přes internet. Díky nám můžete zásadně snížit náklady na volání.


Máte zájem o naše služby? Zavoláme Vám!